Aktualności - archiwum

Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW KOLEJARZ

Aktualności | 2014-01-26 | Publikujący: Koło PZW nr 18 - Kolejarz

Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW KOLEJARZ odbyło się w niedzielę w dniu 19.01.2014 r. w sali szkoleń Lokomotywowni.

Zatwierdzono sprawozdania z działalności w 2013 r. i zatwierdzono preliminarz przychodów i wydatków na 2014 r.

Zapoznano zebranych członków Koła z wypisem ważnych uchwał Zarządu Okręgu PZW w Częstochowie.

Poinformowano zebranych o zarybieniach w wodach okręgu, wysokości składek obowiązujących w 2014 r., porozumieniach międzyokręgowych obowiązujących w 2014 r.

Zatwierdzono plan pracy i zawodów Koła PZW KOLEJARZ na 2014 r.

Wręczono zwycięzcom GRAND PRIX 2013 okolicznościowe puchary i nagrody.

Zebranie przebiegało w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Poruszono szereg zagadnień interesujących członków braci wędkarskiej.

W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z Zebrania!

Zarząd Koła PZW KOLEJARZ zaprasza serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zaplanowanych na 2014 rok imprezach, a szczególnie w zawodach wędkarskich.

Życzymy wszystkim wędkarzom sukcesów nad wodą i połowów niespotykanych dotąd okazów.

Zarząd Koła PZW KOLEJARZ